Oferujemy

W naszym Salonie Optycznym oferujemy barwione soczewki okularowe renomowanych firm takich jak JZO, Szajna oraz Essilor, które umożliwiają posiadanie okularów przeciwsłonecznych z korekcją.

Soczewki okularowe barwione firmy JZO

Firma JZO oferuje możliwość zabarwienia soczewek  na 63 różne kolory, zarówno całkowicie jak i gradalnie czyli ciemniejsze u góry i jaśniejsze u dołu. Polecane są szczególnie barwienia fizjologiczne podnoszące komfort widzenia z doskonałym odtwarzaniem naturalnych barw: koloru nieba, wody, roślinności. Barwienie fizjologiczne dostępne jest w kolorach: brązowym, szarym i czarnym w czterech stopniach natężenia barwy.

jzo_barwione_bar

Lustrzanki firmy JZO to korekcyjne soczewki okularowe posiadające od wewnątrz powłokę antyrefleksyjną a od zewnątrz powłokę lustrzaną w 6 kolorach: pomarańczowym, złotym, srebrnym, niebieskim, fioletowym, zielonym.

Soczewki okularowe barwione firmy Szajna

Firma Szjna oferuje różne kolory soczewek barwionych dostosowanych do konkretnych warunków oświetleniowych w jakich zazwyczaj się przebywa oraz do rodzaju czynności jaką chce się wykonywać.
Poniżej przedstawiamy wybrane zestawy barwień polecane dla konkretnych grup odbiorców.

Soczewki okularowe barwione firmy Essilor

Firma Esssilor oferuje barwienie Suntins, które zapewnia odpowiednią ochronę przed światłem słonecznym, szybką adaptację i właściwe spostrzeganie kolorów. Dostępne  kolory barwienia to: brązowy, szary, szarozielony, czarny, burgundowy i atramentowy niebieski. Dostępne są również dwa natężenia zabarwień:
  • 95 % ( kategoria 4 ) - najciemniejsze zabarwienie dla ekstremalnych warunków słonecznych
  • 85% ( kategoria 3 ) - standardowe barwienie dla najlepszej ochrony w każdych warunkach
Zwykłe barwienie
Barwienie Suntins
Dostępna jest również powłoka lustrzana e-Mirror w 13 różnych kolorach.

barwienia-em